۱۳۹۷ شنبه ۸ دي چاپ
معاون مالی و اقتصادی بیمه دانا:

لازمه نظارت، آشنایی با قوانین و مقررات است

لازمه نظارت، آشنایی با قوانین و مقررات است

ایران نو:معاون مالی و اقتصادی بیمه دانا با اشاره به فواید و مزایای نرم‌افزارهای جدید بیمه‌ای، استفاده از داشبورد مدیریتی توسط معاونان شعب را مورد تاکید قرار داد.

به گزارش ایران نو، فرشید جوان در همایش معاونان پشتیبانی شعب سراسر کشور و مسوولان مالی که در محل ساختمان سعدی برگزار شد، طی سخنانی ضرورت بروزرسانی اطلاعات کارکنان شعب را یادآور شد و آشنایی آنها با قوانین و مقررات را لازمه نظارت بر امور عنوان کرد.
وی، توجه به شبکه فروش را از عوامل موثر در موفقیت سازمانی توصیف کرد و با تاکید بر وصول مطالبات معوق گفت: پیگیری و دریافت این مطالبات نقش تاثیرگذاری در وضعیت مالی شرکت دارد، زیرا با وصول آنها، حجم سرمایه‌گذاری افزایش یافته و موجب تقویت شاخص‌های مالی خواهد شد.
معاون مالی و اقتصادی بیمه دانا، کنترل خسارت و نظارت بر عملکرد امور را نشانه پویایی و کارآمدی شرکت دانست و از معاونان شعب خواست با دقت و نظارت بیشتر نسبت به شناسایی تخلفات احتمالی و جلوگیری از پرداخت خسارات غیر واقعی اقدام کنند.

دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بانک ملی ایران
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها