۱۳۹۷ شنبه ۸ دي چاپ

تقدیر از بانک صنعت و معدن در همایش تکریم خیرین مدرسه ساز

تقدیر از بانک صنعت و معدن در همایش تکریم خیرین مدرسه ساز

ایران نو:همایش تکریم خیرین مدرسه‌ساز زلزله کرمانشاه با حضور وزير آموزش و پرورش و جمعي از خيرين مدرسه ساز كشور با عنوان «با هم مدارس کرمانشاه را ساختیم» روز چهارشنبه گذشته در مرکز همایش‌های هتل ارم برگزار شد و در اين همايش از بانك صنعت و معدن با اهداي تنديس ويژه اين همايش تقدير بعمل آمد.

به گزارش ایران نو، در زلزله ۲۱ آبان ۹۶ در مناطق زلزله‌زده کرمانشاه ۸۷ مدرسه مشتمل بر ۴۱۵ کلاس درس تخریب شد که با استقبال بالای خیرین مدرسه ساز برای بازسازی فضاهای آموزشی براي ساخت 160 مدرسه برنامه ريزي شد.
مهر ماه امسال ۵۹ پروژه توسط رئیس جمهور از طریق ویدیو کنفرانس در و همزمان با آغاز سال تحصیلی افتتاح شد، تعداد 76 مدرسه تاكنون تحويل داده شده و مابقی به مرور به آموزش و پرورش تحويل داده خواهد شد که تا پایان سال اين تعداد به ۱۰۲ واحد آموزشي خواهد رسيد.
گفتني است تاکنون حدود یکصد میلیارد تومان توسط خیرین مدرسه‌ساز برای ساخت مدارس زلزله‌زده کرمانشاه هزينه شده است كه بانك صنعت و معدن نيز در بازسازي و تجهيز اين مدارس مشاركت فعال داشته است.

دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بانک ملی ایران
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها