۱۳۹۷ سه شنبه ۲۷ آذر چاپ

بانک پارسیان برای سال 98 سررسید نمی کند

بانک پارسیان برای سال 98 سررسید نمی کند

ایران نو:بانک پارسیان امسال نیز سررسید چاپ نمی کند، بودجه سررسید نوروز 98 در بانک پارسیان به امور خیرخواهانه اختصاص خواهد یافت.

بانک پارسیان به دنبال مشارکت سال گذشته در کمک به مناطق زلزله زده و انصراف از چاپ سررسید، برای نوروز سال 98 نیز تصمیم گرفته که با هدف نهادینه سازی مسئولیت های اجتماعی بانک و کمک های خیرخواهانه، از چاپ سررسید وبرخی هزینه های دیگر صرف نظر کرده و منابع آن را به امور اجتماعی اختصاص دهد.
در این راستا، به منظور مشارکت در رونق مناطق مستعد  و کمتربرخودار، فعالیت‌های انسان دوستانه، اعطای کمک‌های مالی و معنوی عام‌المنفعه اجتماعی و خیرخواهانه،  تامین مالی خوداشتغالی و بنگاه های تولیدی، پرداخت تسهیلات به امور قرض الحسنه و خانوارهای کم درآمد، تسهیل و تحرک چرخ های اقتصاد و تجارت، امسال نیز بودجه چاپ تقویم و سررسید بانک پارسیان به این امور خیرخواهانه اختصاص خواهد یافت.
سال گذشته نیز بانک پارسیان به منظور ابراز همدردی و همیاری با آسیب دیدگان ناشی از زلزله کرمانشاه، بودجه چاپ تقویم و سررسید سالانه خود را برای کمک به آسیب دیدگان اختصاص داد.
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بانک ملی ایران
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها