۱۳۹۷ شنبه ۱۰ آذر چاپ
بانک قرض الحسنه مهر ایران اجرایی کرد:

پرداخت وجه سوخت، همراه با دریافت وام بدون سود

پرداخت وجه سوخت، همراه با دریافت وام بدون سود

ایران نو:بانک قرض الحسنه مهر ایران به هموطنانی که برای اجرای طرح پرداخت الکترونیک بهای سوخت با کارت هوشمند از کارت های شتابی این بانک استفاده کنند، با محاسبه معدل حساب مشتریان تسهیلات قرض الحسنه پرداخت می کند.

 به گزارش ایران نوبه نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، به منظور سهولت هموطنان در پرداخت بهای سوخت، اجرای طرح پرداخت الکترونیک بهای سوخت با کارت هوشمند از طریق کارت های شتابی بانک قرض الحسنه مهر ایران امکان پذیر است و متقاضیان علاوه بر استفاده از خدمات فوق، از محل میانگین گردش حساب خود از تسهیلات قرض الحسنه با کارمزد ۴ درصد نیز برخوردار می شوند.

شایان ذکر است که متقاضیان برای اتصال کارت بانک قرض الحسنه مهر ایران به کارت سوخت می توانند راهنمای عملیاتی اتصال کارت را از طریق لینک زیر مطالعه نمایند.

با این اتصال، هموطنان می توانند توسط کارت های شتابی بانک قرض الحسنه مهر ایران و با استفاده از پایانه ویژه پرداخت بهای سوخت نصب شده بر روی سکوهای سوختگیری(Online) بهای سوخت اتومبیل خود را پرداخت نمایند و از خدمات و طرح های تسهیلاتی این بانک نیز برخوردار شوند.

دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بانک ملی ایران بیمه تامین اجتماعی
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها