۱۳۹۷ پنج شنبه ۸ آذر چاپ
محمد حقانی مطرح کرد؛

توسعه فروشگاه های شهروند در سراسر کشور به عنوان برند شهرداری ها

توسعه فروشگاه های شهروند در سراسر کشور به عنوان برند شهرداری ها

ایران نو: :رئیس هیئت مدیره شرکت شهروند: فروشگاه های شهروند می توانند به عنوان برند شهرداری ها ضمن تامین مایحتاج عمومی شهروندان در زمینه تنظیم بازار و کمک به اقتصاد خانوار موثر واقع شود.

به گزارش " ایران نو"  محمد حقانی در حاشیه بازدید از فروشگاه شهروند بیهقی با اشاره به تجربه 25 ساله فروشگاه های شهروند در زمینه تامین کالا و مایحتاج عمومی شهروندان گفت: شرکت شهروند از همان بدو تاسیس با در نظر گرفتن شاخصه های دقیق و کارشناسی به دنبال ایجاد استانداردسازی در زنجیره های تامین کالا بوده است.
 
رئیس هیئت مدیره شرکت شهروند برخورداری عموم شهروندان از خدمات اجتماعی را از مصادیق عدالت در شهر دانست و خاطر نشان کرد: خدمات فروشگاه شهروند به عنوان یکی از مجموعه های تحت نظارت شهرداری تهران از جمله ارکان خدمات اجتماعی است که می بایست در تمام نقاط پایتخت و سایر استان ها در دسترس عموم شهروندان قرار بگیرد از همین رو انتظار می رود با همکاری شهرداری ها در سراسر کشور زیرساخت های لازم برای توسعه فروشگاه های شهروند فراهم شود.
 
حقانی با اشاره به ظرفیت بالای فروشگاه های شهروند در تحقق اهداف مدیریت شهری تصریح کرد: حضور فروشگاه های شهروند و دسترسی عموم شهروندان به خدمات این مجموعه نقش بسزایی در بهبود کیفیت زندگی شهری خواهد داشت چرا که تامین حجم بالایی از کالا و خدمات مورد نیاز شهروندان در زیر یک سقف، طبیعتا کاهش سفرهای شهری، بهبود ترافیک و در نهایت کمک به حفظ محیط زیست را به دنبال خواهد داشت.
 
مشاور عالی معاون اجتماعی و فرهنگی شهردار تهران از شهرداری ها به عنوان حکومت های محلی یاد کرد که می بایست به طور منسجم و همسو با دولت برای تامین رفاه شهروندان اقدام کنند و تاکید کرد: از همین رو فروشگاه های شهروند می توانند تحت عنوان برند شهرداری ها ضمن تامین مایحتاج عمومی شهروندان در زمینه تنظیم بازار و کمک به اقتصاد خانوار موثر واقع شود.
 
حقانی با اشاره به عملکرد مثبت فروشگاه های شهروند در تلاطم های اقتصادی چند ماه اخیر یادآور شد: در شرایط اقتصادی حاکم بر کشور و فشار معیشتی مضاعفی که به خانوارها وارد شده، تامین اقلام ضروری شهروندان در هر شرایطی یک ضرورت انکار ناپذیر است، از همین رو فروشگاه های شهروند ضمن پیش بینی های دقیق و درست از شرایط بازار توانست نقش موثری در آرامش بازار و تامین کالای مورد نیاز شهروندان ایفا کند.
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بانک ملی ایران بیمه تامین اجتماعی
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها