۱۳۹۷ پنج شنبه ۸ آذر چاپ
در دیدار مدیرعامل سازمان مدیریت میادین با شهردار منطقه 17 مطرح شد:

توجه ویژه به میادین میوه و تره بار مناطق جنوبی پایتخت/ افتتاح 6 بازار جدید میوه و تره بار تا پایان امسال

توجه ویژه به میادین میوه و تره بار مناطق جنوبی پایتخت/ افتتاح 6 بازار جدید میوه و تره بار تا پایان امسال

ایران نو: :مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران در دیدار با شهردار منطقه 17 بر توسعه کیفی و کمی میادین و بازارهای میوه و تره بار در مناطق جنوبی پایتخت تاکید کرد و گفت: امروزه نقش میادین و بازارهای میوه و تره بار در تامین سبد اقتصادی خانوارهای شهری روز به روز بیشتر می‌شود.

 

به گزارش " ایران نو"  سید سعید راد با اشاره به اینکه میدان مرکزی میوه و تره بار علاوه بر تهران، بخش قابل توجهی از میوه مصرفی حداقل نیمی از استان‌های کشور را نیز تامین می‌کند، افزود: میادین و بازارهای میوه و تره بار که در مناطق جنوبی پایتخت واقع شده‌اند را به صورت ویژه مورد توجه قرار خواهیم داد.
 
وی از قیمت مناسب، کیفیت مطلوب و احترام به مشتری به عنوان شروط سه گانه سازمان مدیریت میادین برای ارائه خدمات هر چه بهتر و بیشتر به شهروندان نام برد و خاطرنشان کرد: در 8 ماهه نخست امسال نسبت به افتتاح و بهره برداری از یک میدان و 10 بازار میوه و تره بار اقدام شده و در 4 ماه باقی مانده سال جاری نیز 6 بازار جدید افتتاح و آغاز به کار می‌کند.
 
شهردار منطقه 17 نیز در این دیدار نفس کار شهرداری تهران را خدمات رسانی دانست و با استقبال از توسعه بازارهای میوه و تره بار در این منطقه، گفت: فرصت خدمت گذاری به مردم با سرعت برق و باد می‌گذرد و ما با تمام وجود باید پاسخ اعتماد مردم را بدهیم.
 
امیر محسنی با اشاره به اینکه تنها تقاضای بنده از سازمان‌های خدمات رسان مانند سازمان مدیریت میادین، خدمت بیشتر و بهتر به شهروندان منطقه 17 و 70 هزار خانواری است که در این منطقه سکونت دارند، اظهار کرد: با نگاه محلی، سعی در توسعه محلات منطقه داریم و ایجاد بازارهای محله‌ای از جمله راهبردهای تحقق این نگاه است.
 
وی با بیان اینکه منطقه 17 از پتانسیل بالایی برای انجام اقدامات ماندگار و موثر برخوردار است، تصریح کرد: منطقه 17 به همراه منطقه 10 از بالاترین تراکم جمعیت بین 22 منطقه تهران برخوردار است، ضمن اینکه منطقه 17 یکی از 4 منطقه آسیب پذیر تهران در مقابل زلزله به شمار می‌آید.
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بانک ملی ایران بیمه تامین اجتماعی
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها