۱۳۹۷ پنج شنبه ۸ آذر چاپ
قدردانی استاندار آذربایجان شرقی از بانک سپه؛

بانک سپه در حمایت از واحدهای تولیدی آذربایجان شرقی اول شد

بانک سپه در حمایت از واحدهای تولیدی آذربایجان شرقی اول شد

ایران نو:بانک سپه در اعطای تسهیلات به واحدهای تولیدی در قالب طرح رونق تولید در سال 1396 مقام نخست را در استان آذربایجان شرقی کسب کرد.

مجید خدابخش استاندار آذربایجان شرقی با اعطاء لوح سپاس به نادر سلیمانی مدیر شعب منطقه آذربایجان شرقی از زحمات مدیر شعب و کارکنان بانک سپه در این منطقه تشکر کرد.
مدیر شعب منطقه آذربایجان شرقی ضمن ابراز خرسندی از کسب این موفقیت اظهار داشت: بانک سپه در سال 1396 به 64 واحد تولیدی در استان مبلغ 925 میلیارد و 250 میلیون ریال تسهیلات در قالب رونق تولید پرداخت کرد.
نادر سلیمانی افزود: بانک سپه در کنار رفع نیازهای اقشار مختلف جامعه، کمک به گسترش فعالیت‌های واحدهای تولیدی کوچک و متوسط و همچنین اجرای پروژه‌های بزرگ و ملی را با جدیت دنبال می‌کند و استان آذربایجان شرقی واحدهای تولیدی مانند؛ آذین سبک‌سازان میانه، دکستروز پارس و پاک سون نوین ارس با حمایت بانک سپه به بهره‌برداری رسیده است.
سلیمانی خاطرنشان کرد: بانک سپه به دنبال سیاست‌های سال گذشته، امسال هم حمایت از واحدهای تولیدی را سرلوحه کار خود قرار داده است.
 
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بانک ملی ایران بیمه تامین اجتماعی
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها