۱۳۹۷ شنبه ۱۹ آبان چاپ
دکتر روحانی در پایان نشست سران سه‌قوه:

امسال پول گندمکاران به موقع پرداخت شد

امسال پول گندمکاران به موقع پرداخت شد

ایران نو:رئیس جمهور در پایان نشست مشترک سران سه قوه پرداخت به موقع پول کشاورزان بابت خرید تضمینی گندم را در رونق بخشیدن به زندگی کشاورزان موثر دانست.

به گزارش روابط عمومی شرکت بازرگانی دولتی ایران ؛ دکتر رحانی در پایان نشست مشترک سران سه قوه گفت: برای سال آینده تمهیدات لازم در زمینه اقلام کشاورزی و خرید تضمینی محصولات کشاورزی  پیش بینی شده است.

روحانی خاطرنشان کرد: در تامین  کالاهای اساسی و مورد نیاز و ضروری مردم هیچ مشکلی نداریم و انبارهای ما نیز برای خیره سازی کالاهای اساسی برای ماه‌های طولانی ، از گذشته  آمادگی بیشتری  دارد .

رئیس جمهور افزود: امروز بحمدالله ‌وضعیت تولید در کشور نسبتاً شرایط خوبی دارد و صادرات در هفت ماهه امسال در مقایسه با مدت مشابه سال قبل افزایش پیدا کرده است که افزایش به معنای، افزایش تولید و افزایش کسب و کار مردم است.

دکتر روحانی در ادامه سخنان خود اعلام کرد که دولت اولین بسته حمایت غذایی را در ماه آبان به افرادی که مشکلات بیشتری دارند و در فشار بیشتری هستند پرداخت خواهد کرد و ان شاء الله این روند تا پایان سال در چند نوبت ادامه می یابد تا بتوانیم  مشکلاتی که برای مردم پیش آمده است را تا حدی جبران کنیم.

دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بانک ملی ایران بیمه تامین اجتماعی
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها