۱۳۹۷ شنبه ۲۸ مهر چاپ
شهردار منطقه در بازدید از خیابان شهید سبحانی مطرح کرد؛

رونق دوباره بازار فرش منطقه 10

رونق دوباره بازار فرش منطقه 10

ایران نو:شهردار منطقه 10 در راستای حمایت از کالای ایرانی و فراهم سازی بستر توسعه اقتصادی و فضای کسب و کار منطقه ضمن بازدید از بازار فرش خیابان شهید سبحانی از رونق دوباره این محور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 10، سهیلا صادق زاده با همراهی جمعی از معاونین و مدیران در راستای رفع مشکلات موجود و ساماندهی اصناف بازار فرش فروشان، از خیابان شهید سبحانی بازدید کرد و ضمن گفت و گو با کسبه این محور به بررسی درخواست ها و مشکلات آنان پرداخت.
وی در ادامه این برنامه در نشست با فعالین کسب و کار خیابان سبحانی پیرامون مشکلات متصدیان این واحدهای صنفی در مجتمع شهید حبیب غنی پور به گفت و گو پرداخت.
صادق زاده با اشاره به ضرورت توسعه و رونق کسب و کار در منطقه گفت: استفاده بهینه از ظرفیت ها و پتانسیل های موجود برای شکوفایی اقتصادی و افزایش بهره وری منطقه در راستای حمایت از کالای ایرانی با مشارکت اقشار مختلف شهروندان در دستور کار قرار دارد.
وی در ادامه بر انجام مطالعات و اهتمام برای مناسب سازی و بهسازی این مسیر در راستای افزایش دسترسی ها برای جذب مشتریان با مشارکت اصناف این محور تاکید کرد و گفت: بورس فرش خیابان شهید سبحانی یکی از محورهای اقتصادی منطقه 10 است که رونق دوباره آن مستلزم رفع چالش ها موجود با راهکارهای عملی می باشد. 

دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها